gtkspell 2.0.16 - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
pl: <i>(brak sugestii)</i>

en: More...
pl: Więcej...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
pl: Dodaj "%s" do słownika

en: Ignore All
pl: Zignoruj wszystkie

note: on top: language selection
en: Languages
pl: Języki

en: enchant error for language: %s
pl: błąd programu Enchant dla języka: %s
